Сьогодні: 03 серпня 2020, 22:58

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Права і Обовязки учасників FishBoat.org.ua - Форуму любителів активного відпочинку!
1. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ФОРУМІ.
2. ПОВЕДІНКА, ЯКУ ВІТАЮТЬ НА ФОРУМІ.
3. ПОВЕДІНКА, ЯКА НЕ ВІТАЄТЬСЯ НА ФОРУМІ.
4. Поведінка, яка КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО НА ФОРУМІ.
5. ВИКОРИСТАННЯ ПІДПИСІВ, ІМЕН КОРИСТУВАЧІВ, АВАТАРОВ, ІНШИХ ПОЛІВ ПРОФІЛЮ.
6. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ МОДЕРАТОРІВ АБО АДМІНІСТРАТОРІВ
7. САНКЦІЇ, ЗАСТОСОВУВАНІ ДО ПОРУШНИКІВ ПРАВИЛ.

1. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ФОРУМІ.

1.1. Для чого складено дані правила? Адміністрація форуму прагне зробити форум максимально зручним і комфортним для спілкування. Нам важлива якість спілкування. Наша мета, досягти того, що б заходячи на форум Ви відпочивали, спілкуючись в дружному колективі, а не читали склоки і лайка, яких і без того вистачає в житті і на роботі. Форум є постмодерованим, тобто додавання повідомлень користувачами відбувається відразу, а їх модерація - пізніше. Оскільки всі повідомлення користувачів відображають думки їх авторів, адміністрація форуму не несе відповідальності за їх зміст. адміністратори і модератори (користувачі, що володіють розширеними технічними можливостями, далі - адміністрація) контролюють роботу форуму і дії користувачів, а при необхідності можуть тим чи іншим чином їх коригувати - наприклад, редагувати або видаляти розміщені користувачами матеріали. Основою для модерування є формальний контроль за дотриманням цих Правил, однак дії адміністрації можуть виходити за рамки формального контролю - завдання адміністрації полягає в тому, щоб керуючись своїм здоровим глуздом і досвідом, забезпечити всім користувачам можливість ефективного ведення дискусій
1.2. Адміністратори і Модератори намагатимуться видаляти всі не відповідають правилам форуму повідомлення, але за всім устежити неможливо. Зареєструвавшись на форумі, ви зобов'язуєтеся не відправляти повідомлення, що містять непристойні, вульгарні вирази, вирази містять погрози, або порушують кримінальні та адміністративні закони, а також порушують правила моралі та суспільної моральності.
1.3. У деяких розділах і темах форуму можуть діяти доповнення до цих Правил, які також потрібно враховувати при розміщенні матеріалів. Правила розділу можуть бути представлені у вигляді прикріпленої закритої теми в самому верху розділу, а так-же в вигляді виділеного оголошення, розміщеного на кожній сторінці відповідного розділу, і тим всередині нього.
1.4. Будь-який відвідувач може зареєструвати на форумі персональну обліковий запис (далі - профіль) і стати користувачем. При реєстрації у відвідувача є можливість вибрати ім'я користувача, яке буде в подальшому використовуватися їм при роботі з форумом - воно повинно бути осмисленим і доречним, а також не повинно бути схоже до ступеня змішування (візуально або за змістом) з іменами інших зареєстрованих користувачів, і не повинно бути для когось образливим (явно або завуальовано). Настійно рекомендується використовувати при реєстрації складний і унікальний пароль (щоб запобігти крадіжці профілю і уникнути його несанкціонованого використання), а також нікому надалі його не передавати. Після завершення реєстрації та активації профілю користувач зможе вказати в його налаштуваннях інформацію про себе, встановити свій аватар (фотографію або інше зображення), автоматично додається до його повідомлень підпис, та іншу інформацію. Всі дані профілів прирівнюються до матеріалів, викладених на форум. Детальніше про заповнення профілю зазначено в пункті 5 даних Правил.
1.5. Користувач повністю бере на себе відповідальність за зміст будь-яких матеріалів, розміщених на форумі від його імені, а також зобов'язується захистити від відповідальності за їх розміщення адміністрацію форуму. При отриманні офіційної скарги або судового позову, які виникли в результаті дій користувача, адміністрація залишає за собою право розкрити будь-яку пов'язану з користувачем інформацію, зібрану на цьому форумі.
1.6. Користувач погоджується не розміщувати матеріали, захищені авторським правом, якщо він не є власником авторських прав (або у нього немає письмового дозволу від власника авторських прав на публікацію цих матеріалів). Винятком є ​​випадки, коли матеріали, захищені авторським правом, вже опубліковані їх правовласником у відкритому доступі - розміщення таких матеріалів припустиме (з обов'язковим зазначенням першоджерела). У тому випадку, якщо користувач є власником авторських прав на будь-які матеріали (або має письмовий дозвіл на публікацію цих матеріалів від правовласника), і вперше планує розмістити їх у відкритому доступі - в момент публікації матеріалів на форумі він визнає за адміністрацією право за своїм розсуд повністю або частково використовувати ці матеріали в рамках форуму протягом необмеженої кількості часу зі збереженням авторства користувача, що виражається в прив'язці розміщених матеріалів до його імені, до Ороє використовувалося при публікації.
1.7. Адміністрація не має можливості перевіряти всі розміщуються на форумі матеріали, і тому не може нести відповідальності за їх зміст, а також гарантувати їх точність, достовірність, надійності, повноти та корисність. Позиція адміністрації може не співпадати з позицією користувача, який розмістив на форумі ті чи інші матеріали. Адміністрація залишає за собою право без попереднього повідомлення відредагувати або видалити розміщені на форумі матеріали, якщо вважатиме їх недостовірними, такими, що порушують правила форуму, такими, що суперечать загальноприйнятим нормам поведінки і моралі, Російському чинному законодавству, або не відповідають цілям і задачам форуму, а до розмістив такі матеріали користувачеві можуть бути застосовані відповідні санкції (на розсуд адміністрації - попередження, або часткове або повне обмеження доступу до функц іоналу форуму на певний або невизначений термін). Детальніше про санкції в пункті 7 даних Правил.
1.8. Якщо у відвідувача форуму Fishboat.org.ua виникає обґрунтована підозра, що будь-які розміщені на форумі матеріали порушують правила форуму - він може повідомити про це адміністрацію, скориставшись кнопкою "Поскаржитися" (знак оклику червоного кольору в будь-якому повідомленні в його нижній лівій частині), або відправивши адміністрації приватне повідомлення. Просимо врахувати, що проект є некомерційним, і вся робота над ним ведеться невеликим колективом добровольців, тому оперативність модерації та відповідей на претензії не гарантується.
1.9. Адміністрація залішає за собою право не редагуваті и не відаляті матеріали и профілі Користувачів по чіїмось Проханов, так як ЦІ Дії могут порушіті логічну структуру Обговорення и ввести в Омані відвідувачів форуму, а такоже могут позбавіті адміністрацію возможности довести прічетність користувача до размещения на форумі тих чи других матеріалів.
1.10. Якщо користувач не згоден з діями адміністрації, її реакцією на будь-чиї дії, що вносяться до правил форуму змінами, або перестав розділяти мети і завдання форуму - він може в будь-який момент відмовитися від подальшої участі в роботі форуму - для цього йому потрібно відключити всі повідомлення в налаштуваннях профілю і надалі ніколи не авторизуватися на форумі.
1.11. Користувач, добровільно і виключно за власним бажанням, без примусу третіх осіб, що реєструється на порталі Fishboat.org.ua тим самим висловлює свою згоду на часткову обробку його персональних даних, висловлює згоду на отримання повідомлень і розсилок від адміністрації форуму по електронній пошті і за допомогою особистих повідомлень. При цьому має можливість в особистому кабінеті в будь-який час відмовитися від будь-яких розсилок і повідомлень, просто поставивши відповідну відмітку в особистому кабінеті.

2. ПОВЕДІНКА, ЯКУ ВІТАЮТЬ НА ФОРУМІ.

2.1. Доброзичливе ставлення до інших учасників форуму.
2.2. Розміщення будь-якої інформації, що стосується розділів форуму, наприклад статей.
2.3. Розміщення будь-яких рад, питань, допомоги у відповідних розділах форуму .
2.4. Розміщення посилань на цікаві ресурси мережі за темами форуму.
2.5. Створення цікавих звітів за темами. Розміщення власних фотографій чого або, зробленого Вашими руками, якщо це дійсно красиво і цікаво.

3. ПОВЕДІНКА, ЯКА НЕ ВІТАЄТЬСЯ НА ФОРУМІ.

3.1. Незважаючи на те, що інтернет дозволяє людям залишатися інкогніто, постарайтеся дотримуватися елементарних норм спілкування в суспільстві. Тим самим ви зробите перебування на форумі більш приємним не тільки для себе, але і для інших. Відвідувачі форуму були б вам дуже вдячні. Поганим тоном вважається:
3.1.1 . Створення безглуздого назви теми.
3.1.2 . Використання ненормативної лексики як засоби виразності, наприклад «б*я, круто» и «е**ть, красиво».
3.1.3 . Залишення повідомлень написаних на translite (пользуйтесь http://translit.kh.ua).
3.1.4 . Створення однакових (дублюючих) тем. Перш ніж створити тему, або задати питання у вже існуючій, обов'язково скористайтеся пошуком. Можливо на Ваше питання вже дано відповідь.
3.1.5 . Розміщення провокаційних повідомлень, які зачіпають інтереси інших учасників форуму, в результаті яких може виникнути конфлікт. Намагайтеся висловити / відстояти свою точку зору, не ображаючи і не провокуючи при цьому співрозмовника. Нечесні прийоми ведення дискусій у вигляді «пересмикувань» висловлювань співрозмовників, правки / видалення своїх власних повідомлень з метою спотворити / приховати їх первинний сенс.
3.1.6 . Повідомлення або заголовки, повністю складаються із заголовних букв.
3.1.7 . Розміщення повідомлень не по темі розділу (вони будуть перенесені модераторами у відповідний розділ). При зловживанні теми будуть видалятися.
3.1.8 . Штучне підтримання теми «на плаву» повідомленнями типу «що, нікому не цікаво?».
3.1.9 . Оверквотінг - цитування, що перевищує межі необхідного для розуміння сенсу. Як приклад: відповідь з мультівложеннимі цитатами, розмір яких у кілька разів перевищує текст самої відповіді. Цитуйте тільки потрібний за змістом шматок тексту, скористайтеся кнопкою "Швидка цитата".
3.1.10 . Перенесення обговорення в нову тему без необхідних для розуміння цитат з попередніх повідомлень.
3.1.11 . Створення тем з заголовками, що не відображають суть повідомлення, наприклад «є питання», «проблема», «зайди, це прикольно» і т.п. Постарайтеся в заголовку в короткій формі описати те, що читач побачить у повідомленні.
3.1.12 . Особиста переписка в темах форуму. Для уточнення деталей, цікавих тільки вам і вашому співрозмовнику, користуйтеся сервісом особистих повідомлень.
3.1.13 . Поважайте мову, якою розмовляєте. Всі розуміють, що опечатки неминучі, але коли в повідомленні з п'яти слів міститься десяток помилок, створюється враження, що його писав дошкільник. Наявність і тих, і інших не робить честі нашої спільноти. Якщо ви не володіти украйнськім мовою на необхідному рівні, скористайтесь сервісом перевірки слова порталу http://sum.in.ua/.
3.2. Систематичне порушення будь-яких пунктів / підпунктів розділу 3 справжніх правил може призвести до санкцій модераторів, описаним у пункті 7.

4. Поведінка, яка КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО НА ФОРУМІ.

4.1. Публікація технологій браконьєрської лову, а також обговорення будь-яких суперечать чинному Украйнському законодавству способів лову риби. Використання снастей, заборонених нерестової заборони, або полюванням поза мисливського сезону.
4.2. Заклики до порушення чинного законодавства, висловлювання расистського характеру, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, і всього іншого, що потрапляє під дію КК «Украйни» закону.
4.3. Безглуздий флуд в тематичних розділах. Для цього створена Кав'ярня.
4.4. Будь-яка реклама в не призначеному для цього місці. За спам в темах форуму - "БАН" довічно !!!
4.5. Розміщення завідомо неправдивої інформації, наклепів.
4.6. Розміщення посилань на порнографічні ресурси. Розміщення в темах форуму будь-яких фотографій порнографічного характеру.
4.7. Розміщення посилань різних інтернет магазинів без узгодження з адміністрацією форуму.
4.8. Пряма образа інших учасників форуму.
4.9. Видавати себе за різних особистостей допомогою створення декількох облікових записів. (Створення дублюючого Ніка (реєстрації) на форумі). Санкції - "БАН" довічно.
4.10. Забороняється викладати в загальний форум особисте листування.
4.11. Забороняється обговорення дій модераторів поза розділу "Арбітраж форуму".

5. ВИКОРИСТАННЯ ПІДПИСІВ, ІМЕН КОРИСТУВАЧІВ, АВАТАРОВ, ІНШИХ ПОЛІВ ПРОФІЛЮ.

5.1. Заборонене несанкціоноване використання в підписі реклами та веб-посилань. Дозволяється тільки за узгодженням з адміністрацією. Аналогічно цьому і несанкціоноване використання в імені користувача «інтернет-адреси».
5.2. Кожен користувач може встановити свій власний аватар і підпис. Максимальний розмір аватари 120х200 пікселів. При цьому ви повинні враховувати, що зображення аватара не може містити непристойних елементів і повинно відповідати загальним правилам форуму. Використання мальованих портретів не заборонено. Якщо не бажаєте ставити на аватару своє справжнє обличчя, поставте пристойну картинку. Пам'ятайте, вид людського обличчя на аватарі співрозмовника, розташовує до дружнього і комфортному спілкуванню.
5.3. При реєстрації потрібно заповнити поля профілю, а ті з них, що відзначені значком "*", є обов'язковими до заповнення. Цьому є кілька об'єктивних причин, але незмінним залишається одне правило. Категорично забороняється образливе, або зневажливе використання фраз, або зображень по відношенню до інших учасників форуму. Це може стосуватися як імені користувача, фото, розміщеного в профілі, заповнення поля "Звідки", і всіх інших обов'язкових для заповнення полів. Якщо не хочете вказувати якісь свої реальні дані, це Ваше право, але постарайтеся заповнити обов'язкові поля максимально коректно по відношенню до інших учасників. Застосовувані санкції в даному випадку порушення правил, будуть на розсуд модераторів та адміністраторів. Від попередження, до "бана".

6. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ МОДЕРАТОРІВ АБО АДМІНІСТРАТОРІВ

6.1. Модераторам форуму в першу чергу необхідно самим дотримуватися правил форуму.
6.2. Модератори мають право видаляти, редагувати, переміщати або закривати теми при порушенні правил користування форуму.
6.3. У деяких темах модератори можуть дозволити деякі відступи від правил, в контексті конкретної теми і форуму в цілому.
6.4. Дії Адміністраторів на відміну від дій Модераторів обговоренню не підлягають.
6.5. Приймати рішення про розміщення інформації рекламного характеру можуть тільки Адміністратори форуму.
6.6. Модераторів - не ставленик вищих сил і не остання інстанція. Це - такий же учасник ресурсу, як і всі інші користувачі, який лише, добровільно, витрачає свій дорогоцінний час під / на благо розвитку форуму.
6.7. Головна мета і завдання Модератора не карати, але робити все можливе, щоб не допускати конфліктів між користувачами, стежити за дотриманням ними Правил, заохочувати будь-яке починання, пов'язане з розвитком ресурсу.
6.8. ВИКОРИСТАННЯ РЕПРЕСИВНИХ ЗАХОДІВ ДОПУСКАЄТЬСЯ ЯК МОДЕРАТОРАМИ, ТАК І АДМІНІСТРАТОРАМИ ЛИШЕ В КРАЙНІХ ВИПАДКАХ, СТОСОВНО ОКРЕМИХ УЧАСНИКІВ ФОРУМУ (ГРУПОВІ САНКЦІЇ ЗАБОРОНЕНІ), ЯК ПРАВИЛО ПІСЛЯ ОФІЦІЙНО ЗРОБИВ ПОПЕРЕДЖЕННЯ, але у виняткових, не терплять зволікання випадках, можуть застосовуватися негайно.
6.9. Блокування користувача до 3-х діб може бути винесена будь-яким модератором. Більш тривале блокування тільки за рішенням загальних зборів модераторів!
6.10. У випадку, якщо модератором порушуються дані правила, або репутація Модератора тривалий час є негативною, адміністрація залишає за собою право призупинити права окремого користувача на модерування окремих тем або всіх розділів.
6.11. Висловити свою думку з застосованим санкцій, або інших дій можна в розділі "АРБИТРАЖ ФОРУМУ" Повідомлення в даному розділі зберігаються протягом тижня (на розсуд адміністрації даний термін в будь-якому конкретному випадку може бути збільшений, але не зменшений), після чого відбудеться безповоротне видалення повідомлень .

7. САНКЦІЇ, ЗАСТОСОВУВАНІ ДО ПОРУШНИКІВ ПРАВИЛ.

7.1. В якості санкцій на форумі FIShboat.org.ua застосовуються як попереджувальні, так і заборонні заходи, в залежності від тяжкості порушення і конкретної ситуації. Адміністрація намагається керуватися насамперед здоровим глуздом, і кожен випадок порушення цих Правил може бути розглянуто індивідуально.
7.1.1 . Редагування повідомлень, що порушують правила.
7.1.2 . Винесення персонального попередження шляхом надсилання особистого повідомлення
7.1.3 . Винесення публічного попередження.
7.1.4 . Тимчасове блокування доступу на форум. Дана санкція може застосовуватися неодноразово . ЗВЕРНІТЬ УВАГУ( ! ), тимчасове блокування це міра, яка здійснюється лише після двох офіційних попереджень! Після третього попередження користувач автоматично відправляється в "БАН" на три доби. При цьому для наочності в мініпрофіль виводиться спочатку "жовта картка" (1-е попередження), потім "помаранчева картка" (2-е попередження), і "червона карточка" (3-е попередження), після отримання "червоної картки" автоматично настає БАН на три доби.Детальніше можна подивитися ТУТ
7.1.5 . Остаточна блокування доступу користувача на форум (блокування облікового запису)
7.1.6 . Видалення облікового запису.

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Вперед:  
cron
Ви заглянули на форум любителів активного відпочинку. Для використання усіх можливостей форуму ласка увійдіть або зареєструйтеся. Шановні учасники та гості форуму! Запрошуємо обов'язково відвідати наш ФОРУМ На ньому зібрано багато корисного і цікавого! Зворотній зв'язок з адміністрацією